Стало відомо, коли КСУ розгляне законопроект щодо перейменування Дніпропетровщини

Розгляд законопроекту щодо перейменування Дніпропетровщини був внесений у порядок денний Конституційного суду України.

Розгляд справи про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення зміни до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) (реєстр. № 9310-1) вимогам статей 157 і 158 Конституції України у формі письмового провадження був внесений до порядку денного КСУ.

Пленарне засідання Великої палати Конституційного Суду України щодо перейменування Дніпропетровщини відбудеться о 10:00 2 квітня 2019 року.

Нагадаємо, що в області обговорювали два варіанти перейменування. У квітні 2018 року у Раді зареєстрували законопроект про перейменування Дніпропетровщини. Законопроект був внесений до календарного плану сесії 20 вересня 2018 року, але того дня депутати не встиглирозглянути питання. 20 листопада Верховна Рада України не підтримала перейменування Дніпропетровської області на Січеславську область. 21 листопада до Верховної Ради був внесений законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську. Згодом народний депутат Андрій Денисенко зареєстрував у Верховній Раді України свій варіант перейменування Дніпропетровської області. На сесії депутати ухвалили рішення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Про це передає Depo.Дніпро.

Добавить комментарий